دعوتنامه شرکت در همایش ادکا

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دعوتنامه شرکت در همایش ادکا

روز چهارشنبه هشت اسفند ماه 1397یازدهمین همایش ملی اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی ایران (ادکا) تحت عنوان "رسالت‌های اجتماعی علم اطلاعات و دانش شناسی در ارتقا رفتارهای شهروندی" به میزبانی دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب برگزار می‌شود.

همایش‌ ادکا فعالیتی علمی، پژوهشی و دانشجویی است که هیچ کدام از موانع اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی کشور طی یازده سال گذشته، در روند برگزاریش خلل ایجاد نکرده است. همایشی که متکی به توان دانشجویی است و نتیجه اعتماد و البته اعتقاد سیستم اداری کشور به فعالیت‌های دانشجویی است. حضور استادان، دانشجویان و حرفه مندان در این همایش هم قوت قلبی برای برگزار کنندگان است و هم امکان ایجاد فضای علمی صمیمی را فراهم می‌سازد.

در همایش ادکا از حضور بزرگوارانی چون دکتر مقصود فراستخواه، دکتر مرتضی موسویان و دکتر مرتضی کوکبی به عنوان سخنرانان حضوری و استاد نوش آفرین انصاری، دکتر رحمت الله فتاحی و دکتر یزدان منصوریان به عنوان سخنرانان مجازی همایش بهره می‌بریم. همچنین در این همایش استادان و صاحب نظران زیادی حضور دارند که دیدار با آن‌ها و شنیدن نظرات ارزشمندشان خالی از لطف نیست. در همایش ادکا 14 مقاله علمی، 2 پایان نامه برتر در حوزه ارتقا رفتارهای شهروندی و 6 تجربه و ایده خلاقانه به صورت شفاهی ارائه می‌شوند. همچنین بیش از 13 مقاله در همایش به شکل پوستر و چاپ در مجموعه مقالات ارائه می‌شوند.

بدین وسیله از تمامی استادان، کتابداران، دانشجویان، پژوهشگران و فعالان حوزه علم اطلاعات و دانش شناسی برای شرکت در همایش دعوت به عمل می‌آوریم. امید است با حضورتان ما را در دستیابی به اهداف عالی یاری رسانید.

همایش یازدهم ادکا روز چهارشنبه 8 اسفند ماه از ساعت 8 صبح شروع به کار می‌کند و ساعت 18:30 دقیقه به کار خود پایان خواهد داد. بی صبرانه منتظر حضور گرمتان هستیم.

با احترام

مهدی رحمانی

دبیر ادکا

جستجو