مسابقه اینستاگرامی ادکا

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مسابقه اینستاگرامی همایش ادکا

به اطلاع علاقمندان می‌رساند که دبیرخانه همایش ادکا به سه نفر از شرکت کنندگان در همایش ادکا که عکسی از روز همایش ادکا در صفحه اینستاگرام خود منتشر کنند و بیشترین لایک را دریافت کنند؛ بن خرید از فروشگاه کتاب الکترونیکی و صوتی (طاقچه) اهدا می‌کند. علاقمندان برای شرکت در این مسابقه باید عکس‌های خود را با هشتک‌های #همایش_یازدهم_ادکا، #همایش_ادکا_1397 و #Confuilisa2019 در اینستاگرام به اشتراک بگذارند. در اختتامیه همایش به 3 عکسی که بیشترین لایک را دریافت کرده باشند بن خرید از فروشگاه کتاب الکترونیکی و صوتی طاقچه اهدا خواهد شد. زمان ارسال پست‌های از ساعت 8 صبح روز چهارشنبه 8 اسفند ماه 1397 آغاز و ساعت 16 به پایان می‌رسد.

همچنین دبیرخانه همایش به بهترین شعاری که برای همایش ادکا انتخاب شود یک بن خرید از فروشگاه کتاب الکترونیکی و صوتی (طاقچه) و یک هدیه فرهنگی اهدا می‌کند. علاقمندان برای شرکت در این مسابقه باید شعارهای انتخابی خود را تا پایان روز یکشنبه 5 اسفند ماه به دبیرخانه همایش با آی دی تلگرام @Stnote ارسال کنند. شعارهای دریافتی در یک نظرسنجی تلگرامی به رقابت گذاشته می‌شوند.

طاقچه یک فروشگاه برخط (آنلاین) کتاب الکترونیکی است که گنجینه‌ای از کتاب‌های الکترونیک، صوتی، پی‌دی‌اف، مجله و روزنامه دارد. طاقچه این کتاب‌ها را با همکاری ناشران و با رعایت حق تکثیر، به صورت قانونی روی اپلیکیشن و سایت منتشر می‌کند.

علاوه بر این تعداد قابل توجهی کتاب الکترونیکی و صوتیِ رایگان نیز در طاقچه وجود دارد. دانلود و نصبش اپلیکیشن طاقچه رایگان است. کاربران می‌توانند با درست کردن یک حساب کاربری، کتاب‌هایشان را در سه دستگاه مختلف به همراه داشته باشند و بخوانند.

تمام ناشرها و نویسندگان می‌توانند برای انتشار کتاب‌هایشان به صورت الکترونیکی و صوتی با ما همکاری کنند. راه‌های ارتباطی با ما را می‌توانید در قسمت «تماس با ما» در سایت طاقچه پیدا کنید.

اپلیکیشن طاقچه را می‌توانید روی موبایل‌ها‌ و تبلت‌هایی با سیستم‌ عامل اندروید و آی‌او‌اس نصب کنید. همچنین می‌توانید روی کامپیوتر و هر دستگاهی که مرورگر و اینترنت داشته باشد، بدون نیاز به نصب و دانلود، کتاب‌های Epub  و صوتی را بخرید و بخوانید.

جستجو