فراخوان ارسال تجربه و ایده نوآورانه

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 فراخوان ارسال تجربه و ایده نوآورانه در حوزه نقش علم اطلاعات و دانش شناسی در ارتقا رفتارهای شهروندی

اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی ایران #ادکا با حمایت مالی سیویلیکا به مناسبت برگزاری یازدهمین همایش ملی ادکا تحت عنوان "رسالت‌های اجتماعی علم اطلاعات و دانش شناسی در ارتقا رفتارهای شهروندی" در نظر دارد، اولین جشنواره تجربه و ایده نوآورانه در حوزه نقش علم اطلاعات و دانش شناسی در ارتقا رفتارهای شهروندی را برگزار نماید.
به نقل از سایت رسمی اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی ایران (ادکا)  با توجه به برگزاری یازدهمین همایش ملی ادکا در اسفند ماه 1397 و اهمیت ارتقا رفتارهای شهروندی و نقش علم اطلاعات و دانش شناسی و به تبع آن کتابخانه ها و مراکز اطلاع رسانی در این زمینه، شورای سیاستگذاری همایش در نظر دارد تا جشنواره تجربیات و ایده‌های نوآورانه را برگزار نماید. اختتامیه جشنواره در تاریخ 8 اسفند ماه 1397 برگزار می‌شود و آثار برتر توسط سیویلیکا تقدیر خواهند شد.
 علاقمندان برای شرکت در این جشنواره باید ایده ها و تجربیات خود را در حداقل 100 کلمه توضیح داده و حداکثر تا تاریخ 10 بهمن ماه 1397 به آیدی تلگرام @Stnote1 یا آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال دارند. لازم به ذکر است؛ پژوهشگرانی که آثارشان در مرحله اول پذیرفته شود باید تجربه یا ایده خود را حداکثر در 7 دقیقه به صورت پیام صوتی ضبط نموده و برای جشنواره ارسال دارند. آثار برگزیده در تاریخ 8 اسفند ماه 1397 همزمان با برگزاری یازدهمین همایش ملی ادکا و در پنل ویژه‌ای ارائه خواهند شد.

جستجو