تاريخ انتشار : دوشنبه, 17 آبان 1395 17:36
بازدید: 9357

علاقمندان جهت شرکت در نهمین همایش ملی ادکا با عنوان ساختارهای نوین شغلی می توانند به طریق زیر عمل کنند

1. مترو

از طریق مترو سوار قطارهای خط 4 شوند و به سمت ایستگاه صادقیه حرکت کنند. در ایستگاه صادقیه پیاده شده و در بیرون از مترو اتوبوس های دهکده المپیک را سوار شده و در آخرین ایستگاه پیاده شوند. به سمت راست حرکت کرده و وارد دانشگاه علامه طباطبایی شوند. همایش در دانشکده مدیریت، سالن اجتماعات واقع در طبقه منفی یک برگزار می شود.

2. سواری

الف. اتوبان همت غرب را تا انتها ادامه دهید- خروجی دهکده المپیک(دانشگاه علامه طباطبائی)- میدان دهکده- دانشگاه علامه طباطبائی- همایش در دانشکده مدیریت، سالن اجتماعات واقع در طبقه منفی یک برگزار می شود.

ب. در میدان صنعت هم سواری هایی برای رفتن به دهکده المپیک قرار دارند و میتوانید استفاده کنید.

 ج. اتوبان آزادگان, شهرک فرهنگیان, دهکده المپیک, میدان دهکده- میدان دهکده- دانشگاه علامه طباطبائی- همایش در دانشکده مدیریت، سالن اجتماعات واقع در طبقه منفی یک برگزار می شود.

3. اتوبوس

الف. ابتدا به سمت میدان صنعت حرکت کنید، اتوبوس‌های میدان صنعت به سمت کوهسار را سوار شوید- ایستگاه آخر پیاده شوید- دانشگاه علامه طباطبائی- همایش در دانشکده مدیریت، سالن اجتماعات واقع در طبقه منفی یک برگزار می شود.

ب. در پایانه آزادی سوار اتوبوس‌های پایانه آزادی به سمت چیتگر را سوار شوید. میدان المپیک پیاده شوید و از طریق اتوبوس های دهکده المپیک یا سواری های خطی به سمت دانشگاه حرکت کنید- دانشگاه علامه طباطبائی- همایش در دانشکده مدیریت، سالن اجتماعات واقع در طبقه منفی یک برگزار می شود.

نقشه دانشگاه علامه طباطبایی از طریق گوگل مپ را در این لینک میتوانید مشاهده کنید.

 

Comments are now closed for this entry

تا همایش دهم

© Copyright 2018 | PouyaDesign . All Rights Reserved