تاريخ انتشار : سه شنبه, 02 شهریور 1395 01:35
بازدید: 1580

اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی علم اطلاعات و دانش‎شناسی ایران (ادکا) در نظر دارد همزمان با برگزاری نهمین همایش ملی ادکا با عنوان "ساختارهای نوین شغلی رشته علم اطلاعات و دانش شناسی"، تجربه‌های موفق و ایده‌های برتر در حوزه کارآفرینی و بازار کار را گردآوری نموده و از برترین‌ ایده‌ها و تجربیات تقدیر به عمل آورد. 

مهدی رحمانی دبیر ادکا در این باره گفت هدف ما از این فراخوان دعوت از دانشجویان و پژوهشگران برای ورود به حوزه کارآفرینی است. در تلاشیم تا ایده‌های برتر را شناسایی نموده و ضمن تقدیر از پژوهشگران موجبات معرفی آن‌ها به حوزه صنعت را فراهم آوریم. علاوه بر ایده‌ها پژوهشگران می‌توانند تجربه‌های موفق خوذ در زمینه کارآفرینی را برای همایش ارسال دارند، تجربه‌ها برتر در همایش نهم ادکا معرفی و منتشر خواهند شد.

علاقمندان می‌توانند آثار خود را تا تاریخ 31 شهریور ماه 1395 از طریق آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند. همچنین جهت ارتباط با دبیرخانه می‌توانند با شماره تلفن 09198298046 یا آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید تماس حاصل نمایند.

 

نوشتن دیدگاه

پاسخ

نام :       

*نظر:

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

تا همایش دهم

© Copyright 2018 | PouyaDesign . All Rights Reserved