تاريخ انتشار : دوشنبه, 19 اسفند 1392 22:56
بازدید: 2787

با سلام و عرض ادب به محضر ارباب دانش


برگزاري دهمین همایش اتحادیه انجمن هاي علمی دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی ایران (ادکا) در آذر ماه 1396 فرصتی است تا استادان، پژوهشگران، متخصصان و دانشجویان به تضارب آرا بنشینند تا اندیشه ها و یافته هاي علمی خویش را با دیگران به اشتراك بگذارند.

موضوع این همایش حاکمیت داده است. از این رو، به دلیل اهمیت و جایگاه اطلاعات در عرصه طراحی، برنامه ریزي، مدیریت، تحلیل و به کارگیري آن در حوزه هاي متعدد علمی و فنی، شایسته است تا با بررسی ابعاد و جوانب کاربردي اطلاعات به تقویت بنیه هاي علمی این حوزه پراهمیت پرداخت.
عنایت به سیاست گذاري و برنامه ریزي در خصوص اطلاعات و به ویژه کلان داده ها یکی از مسائلی است که درعصر اطلاعات و فناوري از اهمیت به سزایی برخوردار است. در کنار آن امنیت و درستی اطلاعات، به همراه روش هاي پالایش اطلاعات در مسیر شناخت دانش داراي جایگاهی مهم و پراهمیت است. اطلاعات امروز در تصمیم گیري و عمل جایگاه ویژه اي دارد و تسهیل جریان آن به تولید دانش و کاربردي ساختن اطلاعات منجر شده است.

براي اینجانب باعث افتخار است که در کنار دوستان عزیز ادکا، فرهیختگان حوزه علم اطلاعات و دانش شناسی و اندیشمندان دیگر رشته هاي مرتبط به هم اندیشی در حوزه حاکمیت داده نشسته و نظاره گر فعالیت علمی ارزشمند استادان، متخصصان و دانشجویان عزیز باشیم.

ایام به کام و توفیق رفیق راهتان باد.

 

فریبرز درودي

دبیر علمی دهمین همایش ملی ادکا

 

 

نوشتن دیدگاه

پاسخ

نام :       

*نظر:

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

تا همایش دهم

© Copyright 2017 | PouyaDesign . All Rights Reserved